SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Nikon D7200 me 2 Objektiva dhe Blic + Çantë per Aparat
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Qershor '18
ID e produktit :
195776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nikon D7200 me Objektiv Tamron 16-300mm dhe Yongnuo 50mm dhe Blic Yongnuo SpeedLite YN568EX dhe Çantë për Aparat
Informata rreth publikuesit
Dorart
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »