SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamin me pellet, kalda me pelet kalda me dru
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Nëntor '18
ID e produktit :
195814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Kaminat me pelet:
25 kw Çmimi bazë: 1600 Euro - 15% zbritje 1360 Euro
35 kw Çmimi bazë: 2100 Euro - 15 % zbritje 1785 Euro
35 kw me xham Çmimi bazë: 2475, zbrja 2350 Euro

Kalda me dru:
25 kw, 30 kw, 35 kw, 40 kw, 50 kw, 63 kw, 80 kw, 100kw

Kalda të kombinuara pelet & dru:
25 kw, 30 kw, 35 kw, 40 kw, 50 kw, 63 kw, 80 kw, 100kw

Radijatorë, gypa, antifriz, ventila...

Poashtu kemi ekipin që kryen instalimin e ngrohjes qendrore.

Garancioni:
- Kaminat dhe kaldatë 5 vite garancion në rrjedhje dhe 2 në elektronikë.
-Radijatorët 10 vite garancion
-Puna 1 vit garancion (Nëse ekipi jonë e kryen instalimin e ngrohjes qendrore),

044 447 885 - 049 273 117
+37744447885 Viber
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044 447 885 / 049 273 117
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »