SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TENDA DIELLIVIZIONI- 5vite garancion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '18
ID e produktit :
195830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PUNOJM TENDA DIELLI
-TENDA PER SHTEPI
-TENDA PER RESTAURANTE,KAFITERI,DYQANE
KOPSHTE ETJ,
-TENDA DY ANESORE-SANTANA
ME FORMATE DHE NGJYRA TË NDRYSHME SIPAS POROSISË.

Kemi mbi 50 lloje te ngjyrave(bezave) sipas shijes tuaj
Punojm me bez Austriak 5 vite garancion
Gjindemi ne magj. Ferizaj-Prishtine,(Ferizaj,km3t)
Informata rreth publikuesit
Vizioni
044731426
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »