SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garnitura, kauq
Çmimi :
€430.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '18
ID e produktit :
196111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garnitur e e punuar me sungjer te qendrueshem dhe te rehatshem dhe material solid. 3+2+1
Punojme edhe me porosi. PERVOJE 10 VJECARE, TRANSPORTI FALAS!

Na kontaktoni ne viber +383 44 869 533 ose
facebook (mobileria Dielli - ferizaj)
Informata rreth publikuesit
Mobileria DIELLI
Ferizaj
044869533
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »