SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për shitje Samsung Galaxy S8 Plus
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '18
ID e produktit :
196164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
64GB, 4 GB RAM

Telefoni është i përdorur, në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur!


Për më shumë informacion: +386 49 705 904
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
049705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »