SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet biznesi me mall te perzier ne Sllatine
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
ID e produktit :
196422
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet biznesi i përpunuar me mall të përzier në Sllatinë të madhe afër xhamisë dhe dy marketave ushqimore. Biznesi shitet për arsye emigrimi. Qmimi sipas marrveshjes.Boj ndrrim edhe me ndonjë veturë deri 6000€.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mr
044377730
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »