SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobilje salloni
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '18
ID e produktit :
196653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten te gjitha mobiljet qe shihen ne foto.. 1. Seti i kauqave 3-2-1 ( treshi shtrihet per fjetje) prodhim i turqis 2. Komodina per Tv plus tavolina e dhomes 3. Seti i kauqave 3-2 "mojca" (shtrihen edhe njeshi edhe treshi per fjetje) 4. Dy tepiha qe shihen ne foto dimezionet 230/160 dhe 175/125 Te gjitha mobiljet jane ne gjendje te mire te pa demtua. VREJTJE! Qmimi vlen nese shiten komplet ndaras ndryshon.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
A
044419332
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »