SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet nikon d3300
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '18
ID e produktit :
196673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nikon d3300 Ne gjendje SHUM te mir teknike dhe fizikeNikon lens DX VR AF 18-55mmSigma lens MF 70-200mmCanon speedlite 430EX

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gentonis
Istog
+38349528777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »