SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTË PËR AKSESORË TË KUZHINAVE 50% ZBRITJE
Çmimi :
€199.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '18
ID e produktit :
196679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERTË PËR AKSESORË TË KUZHINAVE

EURO SWISS ofron zbritje prej 50% në aksesorë të ndryshëm të kuzhinave.
Për të pasur një qasje më të lehtë në qoshin e kuzhinës suaj, prezentojmë aksesorin VS WHEEL PRO me një çmim prej €199.00 në vetëm €99.00!

WHEEL PRO është aksesor i cili lehtëson qasjen në qoshin e kuzhines suaj, i dizajnuar me 2 rafte të cilët rrotullohen ju mundëson që të keni një qosh të kompletuar në kuzhinë.

Gjerësia e Korpusit: 650 x 650; 800 x 800; 900 x 900 mm
Gjerësia e Ansores: min.490 mm
Montimi: Montohet në mekanizem dhe pesha e raftit nuk mbeshtetët në derë.
Mund të instalohet në kabinetet e poshtme
Mund të instalohet në kuzhinat e montuara më parë
Kapaciteti: max: 27.5kg për një bazë (max. 12kg per nje baze me dim. 650 x 650mm)
Varianti i prezantuar: 4/4

Forma e rafteve: Rrjete.

Ju ftojmë të na vizitoni në Showroomin tonë të ri në Muhoc, Ferizaj.
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »