SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFERTË PËR AKSESORË TË KUZHINAVE
Çmimi :
€399.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '18
ID e produktit :
196681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EURO SWISS ofron zbritje prej 50% në aksesorë të ndryshëm të kuzhinave.
Për të pasur një qasje më të lehtë në qoshin e kuzhinës suaj, prezentojmë aksesorin TWIN CORNER me një çmim prej €399.00 në vetëm €199.00!

TWIN CORNER është aksesor i cili lehtëson qasjen në qoshin e kuzhines suaj, i dizajnuar me 2 rafte të cilët rrotullohen ju mundëson që të keni një qosh të kompletuar në kuzhinë.

Gjerësia e Korpusit: 900 mm
Gjerësia e Deres: 450 mm
Thellësia: 450 mm
Rregullim i lehtë i lartësis
Montimi: Montohet në mekanizem dhe pesha e raftit nuk mbeshtetët në derë.
Raftet munde te levizin veq e veq pa e penguar korpusin
Mund të instalohet në kabinetet e poshtme
Mund të instalohet në kuzhinat e montuara më parë
Kapaciteti: max: 25kg për një bazë
Varianti i prezantuar: Forma S

Forma e rafteve: Rrjete.

Ju ftojmë të na vizitoni në Showroomin tonë të ri në Muhoc, Ferizaj.

-----
T. 044 99 55 55
T. 049 78 63 23
E. info@euroswiss-ks.com
www.euroswiss-ks.com 
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »