SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për shitje MacBook Air 2011
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '18
ID e produktit :
196739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Processor: 1,6 GHz Intel Core i5
Memory: 2GB 1333 MHz DDR3
Graphics: Intel HD Graphics 3000 288 MB
Display: 11,6 inch
Storage: Flash Storage 60 GB

Laptopi është i përdorur, në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur!

Për më shumë informacion: +386 49 705 904
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
049705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »