SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kuzhinen
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
ID e produktit :
196740
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kuzhinen te kompletuar. Kushina ka; lavamanin me tavoline pune, nje tavolin pune shtese me rafta per melmesa, shporetin me aspirator, frigoriferin dhe terpezarin.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
044739005
Qender rruga Fehmi Agani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »