SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për shitje MacBook Air 2015
Çmimi :
€560.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '18
ID e produktit :
196741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Processor: 1.6 GHz Intel Core i5
Memory: 4GB 1600 MHz DDR3
Graphics: Intel HD Graphics 6000 1536 MB
Display: 13,3 inch
Storage: Flash Storage 121 GB

Laptopi është i përdorur, në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur!

Për më shumë informacion: +386 49 705 904
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
049705904
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »