SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Home cinema Audio dhe Video perforcues Marantz SR 7007
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
ID e produktit :
196755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marantz SR 7007 AVR ne gjendje PERFEKTE!
7 x 125 W
2 X Subwoofer
4K Resolution
7 x HDMI lidhje
Apple Airplay etj...
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
049771114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »