SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 6 16GB FULL UNLOCK
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
ID e produktit :
196776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 6 16GB, 1 GB RAM Telefoni është i përdorur, në gjendje të rregullt dhe shumë i ruajtur! Nderrim nuk bejë ! Për më shumë informacion:+38649681251 vetem SMS...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valdet
Klinë
+38649681251
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »