SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia për shitje në Brezovicë
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
ID e produktit :
196898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vilë prej 150m2 me 19 Ari oboor për shitje në Brezovicë.

Shtëpia është e rrethuar me 19 Ari tokë, ka 150 m2 hapësirë të jetesës dhe objektet ndihmëse në oborr dhe kopsht.

Shtëpia ka një dhomë që jetojnë me kamin, 2 kuzhina, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, kamera për video mbikëqyrje.

Lokacioni shumë atraktiv. Qasje të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore. Parking i madh.

Prona ka çertifikatë mbi të drejtat e pronës së paluajtshme dhe posedon leje ndërtimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni në:
+38163646801
Informata rreth publikuesit
Toma
Shtërpcë
+38163646801
Brezovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »