SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Makin per Autolarje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:31
ID e produktit :
196901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, osht model i ri, me 4 klipa, presion mbi 200bar, 044187075
Informata rreth publikuesit
bekim
Therandë
044187075
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »