SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni Turistik Prishtina Metropol
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 00:46
ID e produktit :
196919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Turistik ''Prishtina Metropol"
Cdo dite : Nga Prishtina:
>Durres
>Ulqin
>Velipoj
>Shengjin.....

Adresa Ulpian afer semaforeve kryesore Rruga Deshmoret e Kombit
Nr kontakt +383 44 181 036 dhe 045 448 283....
Informata rreth publikuesit
banesa
Prishtinë
044 886 118
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »