SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet tavoline 100% nga druri + 5 karrige
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '18
ID e produktit :
196923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet tavolina +5 karrige 100%dru ne gjendje shume te ruajtur si dhe eshte model klasik shih fotot per me shume.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lejla
Prishtinë
044947044
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »