SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOHMEYER FKS 350 IQ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '18
ID e produktit :
196927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëni ndryshimin e duhur në prodhimin e mobiljeve me kualitet dhe mjeshtëri Gjermane.

Në Euroswiss i gjeni makinat e fundit të prodhuara nga brendi Gjerman LOHMEYER.
Këto makina ofrojnë precizitet të lartë në prodhimin e mobiljeve.

LOHMEYER FKS 350 IQ ka një table rrëshqitëse prej 3200mm me 3000mm, ku ofron një precizitet të lartë tek prodhuesi dhe saktësi në prodhimin dhe montimin e mobiljes, saktësi deri në ± 1/10 e mm.

Disa nga karakteristika e LOHMEYER FKS 350 IQ janë:
• Kontrolli dhe monitorimi permes ekranit ne nivelin e syrit
• Rregullimi elektrik i lartësisë së tehut të sharrës
• Nxerrja elektrike e tehut të sharrës nga 0-45˚
• Lartësi max. e tehut të sharrës 105mm me tehë të sharrës
350mm
• Kapak I nxerrjes së pluhurit me lartësi të rregullushme
• Elegante dhe Solide
• 1100kg

Perfaqësues për Kosovë EUROSWISS, Ferizaj.

Ju ftojmë të na vizitoni në Showroom-in tonë të ri në Muhoc, Ferizaj.

-----
T. 044 99 55 55
T. 049 78 63 23
E. info@euroswiss-ks.com
W. www.euroswiss-ks.com 
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »