SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VS TAL Larder
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
196971
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VS TAL Larder

Për të shfrytëzuar çdo centimetër të kuzhinës suaj, ju sjellim raftet me terheqje qe mundesojne vendosjen dhe perzgjedhjen e produktit ne menyre sa me praktike dhe ne menyre fleksibile duke na dhuruar funksion te plote ne kuzhinen tone.

Gjersia e Korpusit: 400 - 450 mm
Lartesia e Korpusit: 650 - 2350cm
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »