SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHPORTAT MÜLLEX VETËM NË EURO SWISS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
196980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Modeli: Euro Flexx - Bio

Për të shfrytëzuar çdo centimetër të kuzhinës suaj, ju sjellim shportat më praktike dhe ekonomike në tregun Kosovarë nga brendi Zvicëran MÜLLEX.

Cdo detaj duhet të jetë i punuar me përpikmëri dhe funksionalitet, andaj për një kuzhinë të modernizuar, për një qasje shumë më të lehtë dhe për hapsirë të mjaftueshme, EURO SWISS është në partneritet me brendin prestigjoz Zvicëran MÜLLEX, i cili prodhon shportat më unike në evropë.
Për të përkufizuar thjeshtësinë e shportës në kuzhinë, vetem me shportat e brendit MÜLLEX mund të jetë e mundur.
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »