SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BRANDT KD 76
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
196992
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Edgebander BRANDT KD 76

- Tabel e punes me dimensione 4200x1000x1300mm,
- Trashsia e tabeles punues max: 55mm,
- Gjatesia e maqines 4200mm,
- Viti i Prodhimit: 1992
- Operimi teknik: ana e Djathet e maqines

Ju ftojmë të na vizitoni në showroom-in tonë të ri në
Muhoc - Ferizaj, dhe të I shikoni për nga afër punën e makinerive tona.
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »