SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ORGAPACK
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
196996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makine per Paketim

Deri në 70 cikle për minutë, me rripa plastike prej
5,9 - 12 mm. Me integrim te shiritit ne pjesen e mbrendshme dhe te jashtme


Ju ftojmë të na vizitoni në showroom-in tonë të ri në
Muhoc - Ferizaj, dhe të I shikoni për nga afër punën e makinerive tona.
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »