SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LEUCO NË EURO SWISS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
197008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EURO SWISS ka sjellë në tregun Kosovarë liderin botëror me sharrat më të specializuara për prerjen e materialeve të ndryshme.

Rrethë 12.000 produkte nga lideri LEUCO vine ne tregun Kosovar, per ti mundesuar prodhuesit nje kualitet te larte me prerje shume te sakte.

Disa nga llojet e sharrave jane:
Sharra për prerje per të gjitha makinat, për prerjen e drurit, freza për dru dhe plastikë, parafreza, burgija(turjela) për shpuarje dhe përpunim të drurit dhe të plastikës etj.


Ju ftojmë të na vizitoni në showroom-in tonë të ri në
Muhoc - Ferizaj, dhe të I shikoni për nga afër tehet e liderit boteror LEUCO
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »