SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOHMEYER: KAM 775 IQ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
197016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
EUROSWISS ju prezanton me makinerinë më të përsosur për prodhimin e mobiljeve nga lideri botëror LOHMEYER: KAM 775 IQ.
Me poshtë ju njoftojmë me të gjitha karakteristikat e saj, me anë të të cilave mund të arrini të prodhoni mobilje me garancion shumë vjecar.

-Trashësia e presionit
-Pajisjet e spërkatjes
-Njësia para mulliri
-Stacion ngjitës
-Rollers presioni
-Vendosni njësinë e prerjes


Ju ftojmë të na vizitoni në showroom-in tonë të ri në
Muhoc - Ferizaj, dhe të I shikoni për nga afër punën e makinerive tona.
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »