SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharre KASADEI - KS3000
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
197028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sharre KASADEI - KS3000 per prerjen e Iver Pllakes (iverices).
Tavolina rreshqitse 3200mm
Kthim 45 shkalle
Diametri max. i sharres 450mm
Kapaciteti i motorrit 5.5 kW
Gjendje perfekte

Ju ftojmë të na vizitoni në showroom-in tonë të ri në
Muhoc - Ferizaj, dhe të I shikoni për nga afër punën e makinerive tona.
Informata rreth publikuesit
EURO SWISS
Ferizaj
+38349786321
Muhoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »