SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Amplifikator PYLE 290 W (zmadhues zeri per veture)
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '20
ID e produktit :
197056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Amplifikator (zmadhues zëri për veturë) PYLE SA 2600X, 2/1 channel, 290 W, Active Crossover.

Karakteristikat e Amplifikatorit:
- Fuqia ne dalje: 290 W (1 kHz, 1.0% THD)
- Rezistenca/Impedanca: 4 Ohm
- Frekuenca e ndarjes: 80 Hz
- Frekuencat ne reagim: 20 Hz - 50 Hz
- Raporti sinjal/zhurme: > 100 dB (A)
- Dimensionet: 54 x 200 x 255 mm
- Një hyrje (input)
- Dy dalje (output) 290 W
- Mundësinë e kalimit Stereo/Mono
- Mundësinë e rregullimit të nivelit të zërit
- Mundësinë e ndarjes së frekuencave para përforcimit me kalime aktive (Active Crossover), ku pas ndarjes, frekuencat i dërgohen amplifikatorëve individualë që drejtojnë njësitë e tyre individuale në dalje.
- Siguresë për mbrojtje nga tensioni i lartë dhe
- LED indikator

Amplifikatori ka qenë i instaluar në veturë dhe është në gjendje funksionale.
Perveç disa gërvishjeve jashtë, punon shumë mirë, për me shumë shiqoni fotografitë!

Të gjithë të interesuarit mund të lajmërohen çdo ditë prej orës 09:30 deri 19:30.
Informatat në telefon 049135265 dhe Viber +38649135265.

- TAG - TAG - TAG - TAG - TAG - TAG - TAG -
LG Samsung Bose Harman Kardon Pioneer Pyle Panasonic Sony Kenwood Alpine Blaupunkt Denon JVC Philips Grundig Neo Subwoofer Box Muzike Zerim Metal Box Sistem Amplifikator Zmadhues Sound Surround System Veture
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
+38345648119
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »