SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shporet CENTROMETAL
Çmimi :
€590.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:07
ID e produktit :
197119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shporeti per nxemje qendrore me dru dhe qymyr. Tip Centrometal Kroaci 31 kW.
Shume i ruajtur
Informata rreth publikuesit
Valon
Gjakovë
+38344452159
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »