SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAKINERI PAKETIMI
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
ID e produktit :
197168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Makineri per paketime te ndryshme
2.400 €
Shkoder
Se shpejti makineri per paketime deri ne 200gr
1-Makineri me preçizjon te madh ne peshim
2-paketon max 25 pkt ne minut
3-Gjeresi qese 10cm dhe12 cm
4-gjatesi max deri ne 16 cm
Vendoset edhe printer per datat e skadences ne qoftese deshironi
5-printeri per datat me boje kushton €
6-..................................ribon............. Euro
Informata rreth publikuesit
mahmut
Prishtinë
+355682202351
SHKODER [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »