SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kompjuter dell optilex 740
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik '18
ID e produktit :
197233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky pc ka performancat si ne foto gjithashtu vjen me nje lloj usb qe terheq valet e wifi dmth ska nevoj per kabell per rrjetKy pc vjen komplet shtepiza monitori tastiera dhe mausi per ket qmim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albron
Drenas
044698876
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »