SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet ne shitje biznesi (fast food) 54m2 te Qafa !DELTA
Çmimi :
€14,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
ID e produktit :
197255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet ne shitje biznesi (fast food) 54m2 te Qafa ne Rr.UQK.
Lokali ndodhet ne katin perdhese ne rrugen kryesore dhe ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar.
Biznesi shitet me inventar.
Çmimi i shitjes se biznesit :14.000 €
Çmimi i qiras mujore:1000 € (e paguar deri ne funde te vitit 2018)

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rr.UQK [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »