SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy a5 2017 32GB Black
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
ID e produktit :
197358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Galaxy a5 2017 black sky 32 GB 3 GB ram O i rujtun pa asni grrith si i ri , i bler para 2 muje me 12 muj garancion nga servisi , -Vjen me paketim oreginal dhe me te gjitha paisjet Adapter fast charg - kufje oreginale - extra vijn 4 case (fatrola) 1 Power bank - 1 SD card - Ka android 8.0 Oreo 3000 maH bateri - Fingerprint -(water resistant ) munesh me fut ne uje , nuk i deperto uji .

extra tag: :PIERRE CARDIN,TOYOTA.CELICA,YARIS, AUDI S LINE,S.LINE,RS,S3,S4,A3,A4,A5,A6,A7,A8 QUATTRO,Q7,Q5,BMW,320,325,520,525,530 IPHONE,IPHONA,AIFON,4,4S,5,5S,5C,6,6S FOTROLL,FOTROLLA,BRISK MERCEDES BENZ, KULETA,KULET,DIESEL,ESPRIT,PRADA,DG,FILA VERSACE,BVLGARI,CHANEL,POLICE,HERMES, LOUIS VUITON,RAY BAN,ORA,RADO,FOSSIL,IWC, BREGUET,SWATCH,FESTINA,ROTARY,BREITLIN,BELL ROS,APTIER AP ETJ VESHJE VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,TREGER SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,VARRSE,MBAJTSE NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,MBAJTS IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TREGERA TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULT RENO CITROEN TE GJITHA KATEGORIT KOLEKSIONIM.MERCEDES,AMG,BRABUS,.B,C,D,E,F,G,H,I,J,K,L,ORA DHE STOLI BIZHUTERI ARGJEND,SINXHIR,UNAZA,QAFORE ORA CERTINA CITIZEN.SEIKO,GUESS.CK,CROSS SWATCH PIERRE CARDIN HUGO BOSS ARMANI TISSOT ROLEX.SEIKO,SEIKO 5 LONGINES CARTIER AP ,FOSSIL ETJ VESHJE SPORT PUMA ADIDAS NIKE REBOK FILA MOBIL MOBILA TELEFON,CAMERA,NIKON NOKIA LG SAMSUNG HTC SIEMNS SAMSUNG GALAXY SONY ERICSON,CANON IPHON IPHONE IPHONA SKAGEN VETURA AUDI VW GOLF POLO TOURAN,TIGUAN TOUAREG PASAT BMW OPEL FORD NISSAN TOYOTA KIA HYUNDAI,AUTOPJESE MERCEDES PEUGEOT PEZHO RENAULTEND,TRENDI,LEKUR,LEKURE,QANT,QANTA,KULET,KULETA,PORTOFOL TE TJERA,MERCEDES BENZ,ML,CLS,CLK,AMG,ELEGANCE,CLASIC,AVANGARD,VIVEO,CROSS KULETA,QANTA VITO,ATEGO,SPRINTER,MB, KLASE,A,B,C,SMART,BMW,X3,X5,X6,SYZE,SYZA, SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSCH
Informata rreth publikuesit
Drilon
049474121 , Viber & whatsapp
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »