SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MOTOOR ME RRYME PER FEMIJE
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MOTORR ME RRYME PER FEMIJE

I perdorur por ne gjendje te mire funksionale
Mbushet me rryme
Nuk eshte me telekomand
Hec para dhe mbrapa
Ka muzik
Mosha e pershtatshme deri ne 5 vjeq (varesisht madhesia trupore e femiut )
Çmimi 40 euro
Info 044760094
Viber +37744760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »