SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lenovo B50-70
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197417
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet laptop Lenovo B50-70 i paperdorur dhe me paketim komplet.

Specifikat e laptopit:
CPU: Intel i3-4005U 1.7G
RAM: 4G
HDD: 500G
LAN: 100M/1000M
ODD: DVDRW
Display: 15.6''HD LED
Battery: 4 cell
OS: Windows 8.1 Pro

Detajet e kontaktit: Osman 044372989 ose viber 0038344372989
Informata rreth publikuesit
Adelina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »