SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes iphone X 64gb ne gjendje perfekte i zi
Çmimi :
€820.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197443
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte shume i ruajtur, vet e kam hap paketen dhe i posedoj dhe i posedoj ( Ndegjueset, Adapterin dhe Paketen origjinal te apple te reja)

Pres bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Ruki
Prishtinë
+38649686603
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »