SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apple Macbook Gold Ultra Slim (Super Oferte)
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Laptopi eshte i ardhur nga amerika, ne gjendje te shkelqyeshme pa asnje gervishje dhe i perdorur shume pak. (Shih ne foto, fotot jane reale te laptopit qe e posedoj)

Monitori: 12inch Retina Display ( 2304-by-1440 resolution )
Ngjyra: Gold
Procesori: 1.3GHz Intel Core M
Ram memory: 8GB
Hdd ssd: 512GB
Bateria: E mban nga 5 deri ne 10 nvaret nga perdorimi
Adapter: Apple Origjinal
Wi-Fi wireless: 802.11a/b/g/n compatible
Bluetooth 4.0
Gratis do i merni edhe pjeset percjellese:
Qanta per laptop (Vlera 50euro)
Apple Mouse wireless (Vlera 60euro)
Tastiera wireless (Vlera 80euro)
Mbrojteset per pergervishje (Vlera 40euro)

Laptopi i njejt ne prishtine tek Molla eshte me qmim 1600euro dhe eshte pa gjerat shtese qe i kam.

Laptopin me te gjitha gjerat shtese mund ta merni me nje superqmim prej 900euro.

Qmimi eshte i panegociushem.
Informata rreth publikuesit
Ruki
Prishtinë
+38649686603
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »