SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet PS3
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ps3 Multiman me afer 30 loje te instaluara ne chip.. Ka dy joystika, kameren si dhe dy motion controller.

FlmPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agim
Mitrovicë
045547543
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »