SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vilë me 19 ari tokë në Brezovicë
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është e rrethuar me 19 Ari tokë. Vilë ka 150 m2 hapësirë të jetesës, objektet ndihmëse në oborr dhe kopsht, dhe ka dy gardhe.
Lokacioni atraktiv. Parking i madh. Qasje të drejtpërdrejtë në rrugën kryesore. Shtëpia ndodhet pranë restorantit Qafa.
Prona ka çertifikatë mbi të drejtat e pronës së paluajtshme dhe posedon leje ndërtimi.
Nr. kontaktues: 00381 63646 801
Informata rreth publikuesit
Toma
Shtërpcë
+38163646801
Brezovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »