SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Barnatorja - Biznesi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet barnatorja, komplet me inventar dhe mall ne lokacion perball Qendres Kryesore te Mjekesis Familare ne Lipjan.
Biznesi eshte aktiv prej 2007.
Per detaje te tjera na kontaktoni ne nr tel: 046169068 ose 049 100 890 (Viber)
Informata rreth publikuesit
Kujtim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »