SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MJALTE PER STERILITET
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '18
ID e produktit :
197667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TE DY GJINITË
🔳Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë !D+©'' ⤵
🔳kualitet shumë të lartë për forcimin e spermatozoidëve dhe vezoreve.
🔳Dobitë:
▪️Ndihmon fekondimin natyral ✔
▪️Përmirëson cilësinë e farave te meshkujt ✔
▪️Shumon dhe forcon farat e mashkullit (spermatozoidët) ✔
▪️Shton qelizat vezë te femrat ✔
▪️Relakson vezët tek femrat dhe bënë të gatshme për majmëri (shtatzani)
▪️Forcon muskujt e zemrës ✔
▪️Rritë dëshirën për mardhënj, që shpie drejt frytit ✔
▪️Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore ✔
▪️Forcon dhe i jep energji trupit femërorë ✔
▪️Relakson dhe qetëson sistemin nervor ✔
▪️Fuqizon organizmin në largimin e toksinave ✔
▪️Mbështetë imunitetin në luftimin e infeksioneve ✔
📗 Plotësishtë natyral l📗
📗 Thjeshtë dhe efikas 📗
📗 Pa efekte anësore 📗 📌Përmbajtja e ''STERILITETI D+©'' (për të dy gjinitë):
✏ Mjaltë Sidri ✏ Carob Obsession,
✏ Fara Liri ✏ Ginseng i bardhë 100%,
✏ Mjaltë Ginseng Royal ✏ Zallouh (Ferula Hermonis)
✏ Qumësht blete ✏ Nigela Sativa,
✏ Apis polen ✏ Tongkat Ali (Eurycoma longifolia),
✏ Makth ✏ Arra. Rrush i thatë, Vaji Ulliri, Shafran etj
✏ Safed Musli ( Chlorophytum borovilianum)
📌Vitaminat: Vitamin C, B, D, Kalcium, Omega 3, e pasuruar edhe me antioksidantë. ''STERILITETI D+©'',duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë të mesme (lugë kafeje). Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi.
Përdoret nga të dy bashkëshortët njëkohësisht.

Praktikishtë ka treguar sukses deri në 90% e rasteve...
💫💫💫
+38343749999
Viber to whatsapp
Informata rreth publikuesit
blej
Prishtinë
049298718
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »