SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
caj per dobsim
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '18
ID e produktit :
197668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Turbo Slim Organic

Ofertë Promovuese⤵️ Çaji i Dobësimit që nga kohrat e lashta është përdorur si një përzirje bimësh për tretje dhe largim yndyrërash dhe përshpejtimin e metabolizmit.

Çaji Dobësimit Turbo Slim Organic është përzirje tërsisht bimore dhe natyrale.

Dobitë e mundshme:
-Dobëson me shpejtësi,
-Stabilizon tensionin e gjakut(hipertensionin),
-Bën largimin e gazrave nga zorrët,
-Largon rreziku e hemorroideve,
-Preferohet për personat që ushqehen me ushqime të shpejta,
-Ndihmon shumë te ata që vuaj nga kapsllëku,
-Mbron trupin nga pranimi i acideve,
-Largon toksinat që shkatërrojnë fryerjen e stomakut,
-Liron ajrin nga stomaku.

PËRDORIMI:
Dy deri tre herë në ditë 15min para buke- Një lugë e mesme Turbo Slim në një gotë jogurt 100ml, përzihet 2-3min dhe konsumohet.

PËRMBAJTJA:
Sinamek, Anason,Trëndafil i egër,Kopra e egër,Hithra,Gjethe Mente,Bishtamith,Gjethe Funde,Kamomil,Rozmarinë,Lulequmshtores.

VËREJTJE:
Nuk preferohet për shtatëzënat, gjidhënëset dhe të sëmurët me kolit.
Mbi moshën +19, pas 3 jave përdorimi pauzohet 5 ditë.
+383 43 74 9999 viber whasappp
4 pako 12euro
Informata rreth publikuesit
blej
Prishtinë
049298718
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »