SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Acer Aspire V5-122P
Çmimi :
€140.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '18
ID e produktit :
197698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tipi: Acer Aspire V5-122P-0408
Ekrani: 11.6"
RAMi: 4 GB RAM DDR3 SDRAM
500 GB HDD
CPU: AMD A4 1250 / 1 GHz Dual Core
Touchscreen: Po (10-point multi-touch)
Grafika: AMD Radeon HD 8210
Bateria: 2640 mAh

Baterine e mban mbi 3 ore. Ekrani dhe ngjyrat jane perfekt, sidomos multi-touch. Shpejtesia e Hard Diskut eshte shume e madhe, sidomos e pjeses me USB 3.0. Nuk e ka asnje demtim fizik apo softwerik. Punon me XP, Windows 7, 8, dhe 10.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »