SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Dell i5 gen 2
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '18
ID e produktit :
197729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kompjuter DELL optiplex

-i5
-gen 2

ne kete qmim shitet pa RAM dhe pa Hard disk , por i montohen nga un sipas porosise

sasi e ketyre kompjuterave deri ne 60 cop

VIBER +383 49 152 340
Informata rreth publikuesit
Dion
Ferizaj
045 809 612
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »