SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Custom build PC, Monitori dhe Tavolina KOMPLET NE SHITJE !!
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '18
ID e produktit :
197793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Custom Build Gaming PC se bashku me te edhe Monitori, Mausi, Testatura, Ndegjueset dhe Tavolina KOMPLET NE SHITJE !! Custom build Gaming PC.

Motherboard: ASUS P5Q DELUXE
Procesori: Intel core 2 Extreme 12M CPU X9770 3.20 Ghz
Kartela grafike: NVIDIA GEFORCE GTX 560
RAM: 8GB
SSD: Samsung 500GB
PSU:Corsair 550W
Windows 10, 64bit version me licence.
Tavolina per pc tejet moderne per shtepi ose per zyre.
Monitori: Dell, me rezulocion 1280x1024
Mausi, Testatura dhe ndegjueset komplet

Gaming PC mund te perdoret si per lojera nga me te ndryshmet si per pune ne zyre me qfare do programi pa asnje problem.
Ju mund te luani qfaredo loje me grafiken me te larte pa asnje problem.

Disa nga lojerat qe une vet i kam lujtuar jan: GTA V, Witcher Wild Hunt, Football manager 2017 dhe 2018, Assansins creed 2, Assansins creed brotherhood, Assansins creed revelation, PES, Fifa, Nba, Wwe, Elder scrolls Skyrim V, The walking dead, Bioshock 1,2, Bioshock Infinite, Inside, Limbo, Total war, Portal 1 dhe 2, Half life 1 dhe 2, Call of duty, Metro 2033, Metro last light , Left 4 Dead 1 dhe 2 , Far cry 3, Far cry primal, To the moon, The wolf amoung us, Titanfall 2 , Dying light. etj etj etj etj e shume e shum lojera te tjera qe mund ti luani pa snje porblem.

Disa nga programet qe une i kam perdorur per editimin e videov dhe fotov jane: Adobe Premiere Pro CC 2018 dhe Adobe Photoshop CC 2018. Kto jan versioni me i ri i ketyre programev dhe I kam perdorur pa asnje problem.

Kontaktoni ne nr: 045-237-510
Gjithashtu edhe ne Viber: +383-45-237-510
Informata rreth publikuesit
Drilon
Miami Beach, Florida
Kamenic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »