SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Set për dyer reshqitëse
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
ID e produktit :
197891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë Shitjen dhe montimin e koplet setit për hapjen e dyerve rëshqitësen me telekomandues . Motori dhe seti janë të markës Italiane LIFE . Seti p[rmbanë :
Motorin ,Kontrollerin ,dy senzorë ,llampën sinjalizuese dhe dy telekomandues
Informata rreth publikuesit
peonia
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »