SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten 3 kamera SONY MC2500 full HD
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '19
ID e produktit :
197921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1099 euro / copa...SHES 3 KAMERA SONY MC 2500, full HD, me memory card nga 32gb plus harddiks intern 32gb...gjithsejt 64gb . Led driten e ka te integrume, secila kamere i ka nga dy bateria te medha origjinale NP970 ( inqizon komplet dasmen pa i nderru bateriat), mbushesi, libri dhe cd -ja e kameres. Kamerat jane te ardhura para 3 javesh nga GJERMANIA, mund te testohen qdo dite pune ne zyret tona...
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »