SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes 2 aparata CANON 7d me gripa
Çmimi :
€399.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '19
ID e produktit :
197924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten 2 copa aparata CANON 7D me gripa dhe me nga 2 bateria origjinale secili. me to vijne edhe mbushesit dhe memory kartat 16 gb. ne gjendje shume te mire, mund te tetsohen qdo dite pune prej 10-20h ne zyret tona. njeri aparat vjen me 15-55mm objektiv kurse tjetri me 50mm f1.8 (objektiv profesional )...
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »