SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes kameren filmike BLACKMAGIC 4K 35mm senzor
Çmimi :
€1,899.00
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '19
ID e produktit :
197926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes kameren filmike BLACKMAGIC 4K , senzor 35mm, me ssd card 128gb, mbushes te rrymes, rig dhe nje lens 135mm. xhiron 4k...cilesi fantastike per filma dhe videoklipe....
Informata rreth publikuesit
agim
Prishtinë
044163114
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »