SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 autobuset NEOPLAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
ID e produktit :
198150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 autobuset Neoplan te importuar dhe te doganuar.
Ne gjendje te mire dhe te ruajtur.
Qmimi sipas marrveshjes
Info +37744153924
Viber +38349649414
Informata rreth publikuesit
Gem
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »